Zapper centrum Zapper centrum reseni zapper centrum pro zdravi

Zapper centrum

Parazity - ako na ne

VAŠA VNÚTORNÁ ČISTOTA


Krátky návod na to, ako si možno poradiť so zápchou, syndrómom dráždivého čreva (IBS), nadúvaním, bolesťami žalúdka a kožnými problémami tak, aby sme súčasne získali viac energie a zároveň sa nesťažovali na svoj žalúdok.

Jadro problémov

Čo je teda jadrom najväčších tráviacich problémov? Pozrite sa na nasledujúci obrázok.  Ako by ste sa cítili, ak by sa na vnútornej steneVášho hrubého čreva mesiace, roky, resp desaťročia prichytávali dlhé kusy výkalov plnétoxických látok?  Zrejme by ste sa sťažovali na zápchu, nadúvanie a letargiu. Vaše črevá by boli každodenne iritované týmito zhlukmi, ktoré sú pôvodcami ochorení, označovaného ako IBS.  Len sa zamyslite nad tým, čo všetko môže spôsobiť taký toxický zhluk! Bolesti žalúdka a zápchu, vyčerpanosť, plynatosť a nadúvanie, bolesti hlavy askazenýžalúdok, priberanie a veľké vysunuté brucho .Zoznam je skoro bez konca.


Vyťažené parazit

"Smrť začína v hrubom čreve"

Pravdepodobne ste o tom nikdy nepočuli, pretože sa to dnes v Amerike považuje za najhlbšie tajomstvo.

Ako o tom výstižne napísal  Vegetarian Times  :

"V zozname tém zdvorilých dialógov patrí téme o stave našich čriev podľa všetkého posledné miesto. Pozrime sa tvárou v tvár faktom: syndróm dráždivého čreva, zápcha, plynatosť, zápal divertikula a rakovina hrubého čreva nie sú také témy, o ktorých by sme radi diskutovali  Aj napriek tomu , že smrť začína v hrubom čreve. Neveríte tomu? Opýtajte sa ktoréhokoľvek patológa. Pitvy často vykazujú, že hrubé črevo je z 80% zanesené výkalmi. " 

Čo treba vedieť o látkach znečisťujúcich organizmus?

V našom zamestnaní i doma sme všetci vystavení tisícom rôznych toxických a chemických látok, ktoré vdychujeme vzduchom, alebo prijímame do nášho organizmu napr jedlom, pitnou vodou a prípravkami farmaceutického priemyslu. Navyše, spotrebujeme oveľa viac cukru a synteticky upravených potravín ako kedykoľvek predtým v histórii ľudstva a pravidelne si poškodzujeme zdravie rôznymi stimulačnými a upokojujúcimi prípravkami.

Ak ste sa nad týmto nikdy nepozastavil a nikdy ste sa nezaujímali o znečisťujúce látky, ktoré nás obklopujú, potom je na čase, aby ste zmenili svoj ​​názor a venovali pozornosť tomuto problému. Vedci sa už desaťročia venujú štúdiu znečisťujúcich látok, ktoré sa nachádzajú vo vzduchu, v pitnej vode, v našich potravinách a v pôde. Každým rokom sa dostáva do vzduchu a do našej pitnej vody milión ton chemických látok. Vedci už začali skúmať hladinu znečistenia ľudského organizmu a výsledky sú značne znepokojujúce. Výskumy jednoznačne potvrdzujú, že náš organizmus nie je schopný neutralizovať všetky tie toxické a chemické látky, ktoré denne vdychujeme alebo prijímame spolu s potravou. Jednoducho sa hromadia v našich bunkách (obzvlášť v tukových bunkách), v našich tkanivách, krvi, orgánoch (ako sú napr hrubé črevo, pečeň a mozog) a ukladajú sa na neurčitú dobu, spôsobujúc neskôr rôzne choroby . 

 

 

Čo je potrebné vedieť o parazitoch?

Toxické látky a "neživé" umelé potraviny spôsobujú zlé trávenie, ktoré potom vedie k vytváraniu takýchto výrastkov, medzi iným aj v hrubom čreve.Tieto toxické splodiny sa potom často menia - podľa slov časopisu National Geographic - "vo zlovestný svet strašidelných tvorov, v ktorom parazity čerpajú energiu." .

Časopis  Discover  uverejnil v roku 2000 k tejto téme jeden charakteristický článok:

Každý živý organizmus nosí vo vnútri alebo na svojom povrchu najmenej jedného parazita, ale ľudia oveľa viac ... Vedci iba teraz začínajú objavovať čoho sú vlastne tieto rozšírené parazity schopné a výskumy poukazujú na jednu podstatnú vec: parazity môžu vládnuť svetu. Je to veľa zarážajúce objav, a že tieto drobné živočíchy, ktorých existenciu v našom tele väčšinou považujeme za prirodzené, predstavujú takúto veľkú silu.Sme zhlukom buniek, ktoré medzi sebou spolupracujú a táto kooperácia je regulovaná chemickými podnetmi. Je-li jeden daný organizmus - ako je napr jeden parazit - schopný riadiť tieto podnety, tak je schopný riadiť aj nás. A práve to robí parazity tak mimoriadne desivými. "

Toxické látky z prostredia, nezdravá výživa a parazity predstavujú spoločne veľmi vážnu hrozbu pre zdravie človeka. "V skutočnosti parazity zabili viac ľudí ako všetky vojny v histórii." - Tvrdí National Geographic v jednom zo svojich ocenených dokumentárnych filmov, pod titulom "Lupiči tiel" (The Body Snatchers).

Kedy je potrebné uskutočniť vnútornú očistu?

Keď mu je to prvýkrát, čo sa stretávate s touto osudovú informácií, potom ste sa snáď ešte nikdy vážnejšie nezaoberali nasledujúcu jednoduchú otázkou: "Ste čistí vnútri?" Svoj zovňajšok samozrejme udržujete v čistote:  sprchujete sa, pravidelne si umývate zuby a vlasy, ale udržujete sa čistým ajzvnútra?  V tomto modernom, toxickými látkami plnom svete je stále väčšia pravdepodobnosť, že aj  hrubé črevo ("systém odpadových vôd tela"), črevá a ďalšie orgány potrebujú takisto pravidelnú očistu. Rovnako tak ako auto, ktoré potrebuje pravidelnú výmenu oleja.

Ako môžeme vedieť, že prišiel čas, aby ste oslobodili svoje telo od nahromadených toxických látok, parazitov a iných exkrementov?

 

 


 

Ako môžeme vedieť, že prišiel čas, aby ste oslobodili svoje telo od nahromadených toxických látok, parazitov a iných exkrementov? 

Ak ste spozorovali jeden alebo niekoľko z nižšie menovaných symptómov, tak nadišiel čas, aby ste prikročili k vnútornej očiste

 • Častá únava a slabosť
 • Flatulencia, plynatosť a nadúvanie
 • Nadváha
 • Alergia na rôzne druhy jedla
 • Nedostatočné trávenie
 • Dráždivosť, náladovosť
 • Sťažené dýchanie a silne zapáchajúca stolica
 • Parazity v stolici
 • Časté nachladnutia
 • Vracajúce sa bolesti hlavy
 • Chronická zápcha
 • Syndróm dráždivého čreva (IBS)
 • Vyduté brucho
 • Neovládateľný pocit hladu (vlčí hlad)
 • Kožné problémy, vyrážky, a pod
 • Pocit kovovej chuti v ústach
 • Zlatá žila (Hemeroidy)
 • Infekcie Candidy

Ako teda uskutočniť vnútornú očistu organizmu

Základom kvalitnej vnútornej očisty organizmu je pravidelné používanie prístroja "SUPER RAVO ZAPPER". Tento prístroj cielene zlikviduje parazity vo vašom zažívacom trakte. Následnú detoxikáciou organizmu potom zaistíte kompletnú vnútornú čistotu vášho tela. Výhodou tejto metódy je, že nemá žiadne vedľajšie účinky (bez chémie). Pri používaní tohto prístroja je veľmi dôležité dodržiavať pitný režim. Tu si spočítajte vašu dennú spotrebu tekutín.

Častý problém - zápcha

Aby sa zabezpečilo pevné zdravie, je potrebné mať aspoň dvakrát denne stolicu (prvýkrát by to malo byť ráno). Ak tomu tak nie je a činnosť čriev (ich hlavnou rolou je vylučovať toxíny v stolici) je liknavá, stolica sa v črevách zdržiava dlhšie a toxíny potom môžu byť reabsorbované do krvného obehu. Je tu pochopiteľne vyššia nebezpečenstvo vzniku obávanej rakoviny hrubého čreva.

Baktérie v čreve sú jednak príčinou zápchy a jednak jej dôsledkom. Zápcha totiž zvyšuje obsah baktérií v čreve, čo vedie k ďalšej zápche. Zápchu môžete takmer okamžite odstrániť pomocou "zapping".

Odskúšaný program:

727 - 787 Hz, rýchlosť posuvu 0,1 Hz / sek, čas zappování je 30 min